Menu główne:
Profil Zawodnika | Artur Gwiazdowski |
w klubie UKS Korona | 2011 |
trenerzy: | Swietłana Kosenchuk 2015- |
Maciej Woskresiński 2011-2015 |
Osiągnięcia 2016 | ||
12.11.2016 | Grand Prix Częstochowy, Ogólnopolski Turniej | 3 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) kat.U17 |
14-16.10.2016 | XVI Mazovia Junior Cup 2016 | 3 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) kat.U17 |
13-15.05.2016 | Mistrzostwa Polski Młodzików Suwałki | Awans do 16 najlepszych w grze pojedyńczej U15 Awans do 16 najlepszych w grze podwójnej (z N.Hemer) |
24.04.2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Piotrków Tryb. | 1 miejsce w grze pojedyńczej U15 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) |
10.04.2016 | Grand Prix Młodzików | awans do ćwierćfinałów U15 |
12-13.03.2016 | Ogólnopolski Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Miasta Imielin | 3 miejsce w grze pojedyńczej |
26-28.02.2016 | Międzynarodowy Turniej Młodzików "Carpatia Bad" w Przemyślu | awans do ćwierćfinałów |
6.02.2016 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Suchedniowie | 2 miejsce w grze pojedyńczej (kat.junior młodszy U17) 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) - kat.junior młodszy |
16.01.2016 | Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych - Suchedniów | 1 miejsce w grze pojedyńczej (kat.młodzik U15) 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) |
Osiągnięcia 2015 | ||
1.07-31.07.2015 | W Kadrze Narodowej B Młodzików | |
21.11.2015 | Ogólnopolski Turniej Badmintona w Suchedniowie | 1 miejsce w grze pojedyńczej (kat.młodzik U15) 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) |
14.11.2015 | Ogólnopolski Turniej organizowany przez Akademię Badmintona Roberta Mateusiaka | 1 miejsce w grze pojedyńczej (kat.młodzik U15) 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) |
23-25.10.2015 | XV Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Badmintonie Warszawa Mazovia Cup | 1 miejsce w grze podwójnej (z N.Hemer) 3 miejsce w grze pojedyńczej (kat.młodzik U15) |
4.10.2015 | Warsaw Open | 3 miejsce w grze pojedyńczej 3 miejsce w grze podwójnej |
3-5.07.2015 | Udział w konsultacjach szkoleniowych kadry B młodzików | trenerzy: koreański trener Kim Young Man , Marcin Dernoga , Dariusz Zięba |
15-17.05.2015 | Mistrzostwa Polski Młodzików Rzeszów | Awans do ósemki najlepszych w grze pojedyńczej Udział w grze podwójnej |
10.05.2015 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Suchedniów | 2 miejsce w grze pojedyńczej 3 miejsce w grze podwójnej |
25.04.2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Suchedniów | 3 miejsce w grze pojedyńczej 1 miejsce w grze podwójnej |
12.04.2015 | Warsaw Open Młodzików Warszawa | 3 miejsce w grze podwójnej |
7.03.2015 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Słupca | 2 miejsce w grze podwójnej |
24-25.01.2015 | Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie , Solec Kujawski | 2 miejsce w grze podwójnej |
Osiągnięcia 2014 | ||
24-26.10.2014 | XIV Mazovia Junior Cup Płońsk | 3 miejsce w grze podwójnej |
11.10.2014 | Ogólnopolski Turniej Młodzików Pszczyna | 3 miejsce w grze podwójnej |
1.03.2014 | Warsaw Open Młodzików Młodszych Warszawa | 1 miejsce w grze podwójnej |
16.02.2014 | Noworoczny Turniej Badmintona Pszczyna | 2 miejsce w grze pojedyńczej 1 miejsce w grze podwójnej |
Osiągnięcia 2013 | ||
14.12.2013 | XVI Ślężański Ogólnopolski Turniej Młodzika Młodszego Wrocław | 2 miejsce w grze pojedyńczej 2 miejsce w grze podwójnej |
9.11.2013 | Ogólnopolski Turniej Młodzika i Młodzika Młodszego Kępno | 3 miejsce w grze podwójnej 4 miejsce w grze pojedyńczej |
24-26.05.2013 | Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Ostrów Wielkopolski | Pierwszy raz w Mistrzostwach Polski |
Turnieje niepunktowane w PZBAD | ||
6.12.2015 | II Rodzinny Turniej Badmintona "Rodzina na medal" | 1 miejsce w kat U15 (z W.Gwiazdowskim) |
13.06.2015 | Międzynarodowy Turniej Badmintona XXXVIII Dni Pabianic | 1 miejsce w grze pojedyńczej dorosłych 1 miejsce w grze podwójnej dorosłych |
15.06.2014 | II Międzynarodowy Festiwal Badmintona Pabianice | 2 miejsce w grze pojedyńczej U11 |
9.06.2013 | I Międzynarodowy Festiwal Badmintona Pabianice Hala Powiatowa | 2 miejsce w grze pojedyńczej U11 |
2013 | Amatorski Turniej Badmintona Rzgów | 2 miejsce w grze pojedyńczej |
3.06.2012 | Ogólnopolski Indywidualny Turniej Badmintona dla dzieci i młodzieży | III miejsce w grze pojedyńczej w kat. U9 |