24.03.2012 - badminton UKS Korona Pabianice

24.03.2012

Turnieje > 2012
    W sobotę, 24.03.2012r.  Gimnazjum nr 3 w Pabianicach wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „Korona” zorganizowało I Międzygimnazjalny Turniej Badmintona. Gościliśmy na turnieju zawodników z GIM a’Paulo, GIM 1, GIM Ksawerów, GIM Piątkowisko, SP 14 oraz z zaprzyjaźnionego łódzkiego klubu „Wolant”.

Pierwszą częścią turnieju były rozgrywki grupowe. Z każdej grupy (4 grupy dziewcząt i 4 grupy chłopców) do ćwierćfinału zakwalifikowało się dwóch zawodników. Wszystkie mecze przyniosły uczestnikom oraz widowni wiele pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że turniej ten wpisze się już na stałe do kalendarza gimnazjalnych zawodów sportowych. Ostatecznie po półfinałach i finałach, końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria klas I-III gimnazjum dziewcząt:

1. Emilia Michel GIM Ksawerów
2. Natalia Mróz  GIM 3
3. Aleksandra Kołodziej „Wolant” Łódź
4. Agata Szkudlarek GIM 3
5. Zofia Durajska  GIM 3
6. Aleksandra Michalak GIM 3
7. Patrycja Buczyniak GIM 1
8. Klaudia Brożyna GIM 1

Kategoria klas I-III gimnazjum chłopców:

1. Jan Sołek „Wolant” Łódź